Fil:BSicon vBHF-eBHF.svg
Utsjånad
Storleik på denne PNG-førehandsvisinga av denne SVG-fila: 500 × 500 pikslar. Andre oppløysingar: 240 × 240 pikslar | 480 × 480 pikslar | 768 × 768 pikslar | 1 024 × 1 024 pikslar | 2 048 × 2 048 pikslar.
Opphavleg fil (SVG-fil, standardoppløysing: 500 × 500 pikslar, filstorleik: 373 byte)
Følgjande er henta frå filomtalen åt denne fila på Wikimedia Commons:
Filhistorikk
Klikk på dato/klokkeslett for å sjå fila slik ho var på det tidspunktet.
Dato/klokkeslett | Miniatyrbilete | Oppløysing | Brukar | Kommentar | |
---|---|---|---|---|---|
gjeldande | 4. desember 2012 kl. 01:30 | 500 × 500 (373 byte) | ACBahn | optimized smaller file | |
18. januar 2010 kl. 17:27 | 500 × 500 (723 byte) | Vunz | {{Information |Description={{en|1=rail icon}} |Source={{own}} |Author=Wiebevl |Date=2010-01-18 |Permission= |other_versions= }} Category:Icons for railway descriptions/parallel railways/stations and stops |
Filbruk
Den følgjande sida bruker denne fila:
Global filbruk
Desse andre wikiane nyttar fila:
- Bruk på da.wikipedia.org
- Bruk på de.wikipedia.org
- Bruk på en.wikipedia.org
- Airedale line
- Manchester, Buxton, Matlock and Midland Junction Railway
- Template:Airedale Line
- Yorkshire Dales Railway
- Leeds–Morecambe line
- Template:Manchester, Buxton, Matlock and Midland Junction Railway
- Wikipedia talk:Route diagram template/Catalog of pictograms/parallel stations
- Template:Leeds to Morecambe Line
- Template:Yorkshire Dales Railway
- Bruk på es.wikipedia.org
- Bruk på fi.wikipedia.org
- Baltian rautatieasema (Tallinna)
- Tallinna–Paldiski-rata
- Klooga-Rannan rautatieseisake
- Lillekülan rautatieseisake
- Tallinna–Narva-rata
- Tondin rautatieseisake
- Tallinna–Mõisaküla-rata
- Kivimäen rautatieseisake
- Malline:Tallinna-Narva
- Malline:Tallinna-Paldiski
- Malline:Tallinna-Mõisaküla
- Arukülan rautatieseisake
- Kloogan rautatieasema
- Klooga-Aedlinnan rautatieseisake
- Bruk på fr.wikipedia.org
- Wikipédia:Modèles/BS
- Ligne d'Orléans à Châlons
- Ligne de Villeneuve-Saint-Georges à Montargis
- Modèle:LCF dGARE eGARE
- Ligne de Sélestat à Lesseux - Frapelle
- Ligne de Montluçon à Saint-Sulpice-Laurière
- Ligne de Saintes à Royan
- Ligne d'Avesnes à Sars-Poteries
- Ligne de Lapeyrouse à Volvic
- Ligne d'Eygurande - Merlines à Clermont-Ferrand
- Ligne de Saint-Amand-les-Eaux à Blanc-Misseron
- Ligne d'Orange à Buis-les-Baronnies
- Ligne de Remiremont à Cornimont
- Ligne de Wissembourg à Lauterbourg-Gare
- Ligne de Saint-Dizier à Doulevant-le-Château
- Ligne de Pierrelatte à Nyons
- Ligne de Maison-Dieu aux Laumes-Alésia
- Ligne de Commentry à Gannat
- Ligne de Sévérac-le-Château à Rodez
- Ligne d'Auxerre-Saint-Gervais à Gien
- Ligne de Montargis à Sens
Sjå meir global bruk av denne fila.